Menu

Protein Soy isolate

7,90€   Skladom  
Cena vo vernostných bodoch: 790

Sójový protein je plnohodnotnou bielkovinou, ktorá obsahuje kompletné zastúpenie esenciálnych aminokyselín. Sójový izolát je rýchlo vstrebateľný a obsahuje izoflavóny. Genisteín (jedna z fytochemikálií) podľa mnohých výskumov pomáha výrazne znižovať riziko vzniku rakoviny. Ďalšími benefitmi sú zníženie hladiny cukru v krvi, zníženie rizika infarktu, ochrana proti osteoporóze, podpora zdravej telesnej hmotnosti a zníženie obsahu „zlého“ cholesterolu v tele. Sója je výborným zdrojom vlákniny, vápnika, železa, zinku a vitamínu B. Je to výborná alternatíva pre vegetariánov, vegánov, pre ľudí s alergiou na mliečne výrobky a jeho účinky oceníte aj pri diétach.

Množstvo

Sójový protein je plnohodnotnou bielkovinou, ktorá obsahuje kompletné zastúpenie esenciálnych aminokyselín. Sójový izolát je rýchlo vstrebateľný a obsahuje izoflavóny. Genisteín (jedna z fytochemikálií) podľa mnohých výskumov pomáha výrazne znižovať riziko vzniku rakoviny. Ďalšími benefitmi sú zníženie hladiny cukru v krvi, zníženie rizika infarktu, ochrana proti osteoporóze, podpora zdravej telesnej hmotnosti a zníženie obsahu „zlého“ cholesterolu v tele. Sója je výborným zdrojom vlákniny, vápnika a železa. Je to výborná alternatíva pre vegetariánov, vegánov, pre ľudí s alergiou na mliečne výrobky a jeho účinky oceníte aj pri diétach.

 

Alergén: sója

Zloženie - natural: 90% sójový proteín izolát, sladidlo: sukralóza (E955)

Výživová hodnota výrobku v 100g prášku a v 20g dávke:

Soľ je v potravine obsiahnutá, výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

*RVH - referenčná výživová hodnota

Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

**RVH nie je stanovená

Zloženie - choco/coconut: 90% sójový proteín izolát, aróma čokoláda, aróma kokos, odtučnené kakao, sladidlo: sukralóza (E955)

Výživová hodnota výrobku v 100g prášku a v 20g dávke:

Soľ je v potravine obsiahnutá, výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

*RVH - referenčná výživová hodnota

Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

**RVH nie je stanovená

Typický profil aminokyselín v 100g výrobku: L- Alanín-3,52g, L- Arginin-6,62g, Kyselina asparagová-10,31g, L-Cystine-2,64g, Kyselina glutámová-16,52g, Glycín-3,39g, L-Histidine-2,69g, L- Izoleucine-3,46g, L- Leucine-7,52g, L- Lyzín-5,43g, L-Methionín-1,26g, L-Fenylalanín-3,87g, L-Prolin-4,44g, L-Serin-4,55g, L-Threonine-2,88g, L-Tryptofan-1,5g, L-Tyrozin-3,15g, L-Valín-4,06g

Alergén: sója

Použitie a dávkovanie: Používa sa ako doplnkový zdroj bielkovín. Dávkovanie po 20g a to ráno nalačno alebo po tréningu. Doporučenú dávku rozmiešajte približne v 1-1,5 dcl vody. Do mlieka sa neodporúča, nakoľko sa mení charakter výrobku a jeho vstrebateľnosť.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje jeho trvanlivosť.

Balenie: Uvedené na obale

No doping: Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. 

Výrobca: 73nutrition, s.r.o., Pribinova 3139/95, Zvolen 96001, Slovensko.

Newsletter

Získajte najnovšie novinky a špeciálne zľavy