Menu

Creatine monohydrate NATURAL

8,90€   Skladom  
Cena vo vernostných bodoch: 890

Creatin monohydrate je najefektívnejší výživový doplnok, ktorý je dnes k dispozícii na zvýšenie sily, budovanie svalovej hmoty a zlepšenie svalovej vytrvalosti. Zvyšuje sa tiež anaeróbna sila a výkonnosť. Zvyšuje celkovú fyzickú výkonnosť a energiu počas krátkodobého cvičenia s vysokou intenzitou. Kreatín je teda vhodný pre športovcov, ktorí musia vynaložiť veľké množstvo energie v relatívne krátkom čase. Priaznivý účinok sa dosiahne už pri dennom príjme 3 – 5 g kreatínu.

Je vyrobený z čistého kreatín monohydrátu v prášku, vo vysokej kvalite. Môžete si vybrať z niekoľkých príchutí alebo bez príchute a ten môžete skombinovať s obľúbeným gainerom či proteínom. Obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Množstvo

 

Creatine monohydrate je najefektívnejší výživový doplnok, ktorý je dnes na trhu k dispozícii na zvýšenie sily, budovanie svalovej hmoty a zlepšenie svalovej vytrvalosti. Zvyšuje sa tiež anaeróbna sila a výkonnosť. Zvyšuje celkovú fyzickú výkonnosť a energiu počas krátkodobého cvičenia s vysokou intenzitou. Kreatín je teda vhodný pre športovcov, ktorí musia vynaložiť veľké množstvo energie v relatívne krátkom čase. Priaznivý účinok sa dosiahne už pri dennom príjme 3 – 5 g kreatínu.

Je vyrobený z čistého kreatín monohydrátu v prášku, vo vysokej kvalite. Môžete si vybrať z niekoľkých príchutí alebo bez príchute a ten môžete skombinovať s obľúbeným gainerom či proteínom. Obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

 

Zloženie natural: 100% Creatine monohydrate 

Obsah účinných látok v 100 g a v dávke 5g:

Soľ je v potravine obsiahnutá, výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

Referenčný príjem priemerného dospelého: 8400 kJ/2000 kcal

*RVH - referenčná výživová hodnota

**RVH nie je stanovená

Použitie a dávkovanie: Rozmiešajte 3-5g Creatinu v 200 ml vody (džúse). Užívajte 30-60 min pred telesným výkonnom. Nezabudnite dbať na dostatočný príjem tekutín. Môžete vyskúšať overený postup dávkovania:
Plniaca fáza: prvý týždeň užite 4 dávky denne (4 x 3 - 5g) t.j. - 2 dávky pred a 2 dávky po cvičení.

Udržiavacia fáza: ďalšie týždne užívajte 2 dávky denne (2 x 3 - 5g) – t.j. 1 dávku pred a 1 dávku po cvičení.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, dojčiace, tehotné ženy a osoby ktoré užívajú lieky. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu  detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje jeho trvanlivosť.

Balenie: Uvedené na obale

NO doping: Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu vrátane modifikovaných surovin.

Výrobca: 73nutrition®, s.r.o., Pribinova 3139/95, Zvolen, 96001, Slovensko.

Newsletter

Získajte najnovšie novinky a špeciálne zľavy