Menu

Peanut butter - arašidové maslo

3,45€ 6,90€   Skladom  

Arašidové maslo je vhodný doplnok zdravej výživy aj počas chudnutia. Obsahuje tzv. dobrý tuk, ktorý pomáha telu, nášmu tráveniu, vyprázdňovaniu a celkovému správnemu chodu organizmu. Taktiež prispieva svojím obsahom horčíka k zníženiu únavy a vyčerpania, udržiava normálnu funkciu bielkovín a svalovej syntézy. Omega-6 mastné kyseliny sú pre náš organizmus nevyhnutné, ale telo si ich nedokáže vytvoriť samo, preto ho dopĺňame zo stravy. Spolu s omega-3 mastnými kyselinami zabezpečujú správne fungovanie mozgu a jeho zdravý vývoj. Podporujú takisto dobrý stav pokožky a rast vlasov, zdravie kostí, posilňujú metabolizmus a reprodukčný systém. Ďalej arašidové maslo obsahuje niekoľko vitamínov a minerálov ako napr. vitamín E, vitamíny skupiny B, kyselinu pantoténovú a listovú, spomínaný horčík, draslík, vápnik, fosfor a ďalšie.

Množstvo

Arašidové maslo je vhodný doplnok zdravej výživy aj počas chudnutia. Obsahuje tzv. dobrý tuk, ktorý pomáha telu, nášmu tráveniu, vyprázdňovaniu a celkovému správnemu chodu organizmu. Taktiež prispieva svojím obsahom horčíka k zníženiu únavy a vyčerpania, udržiava normálnu funkciu bielkovín a svalovej syntézy. Omega-6 mastné kyseliny sú pre náš organizmus nevyhnutné, ale telo si ich nedokáže vytvoriť samo, preto ho dopĺňame zo stravy. Spolu s omega-3 mastnými kyselinami zabezpečujú správne fungovanie mozgu a jeho zdravý vývoj. Podporujú takisto dobrý stav pokožky a rast vlasov, zdravie kostí, posilňujú metabolizmus a reprodukčný systém. Ďalej arašidové maslo obsahuje niekoľko vitamínov a minerálov ako napr. vitamín E, vitamíny skupiny B, kyselinu pantoténovú a listovú, spomínaný horčík, draslík, vápnik, fosfor a ďalšie. Viacej o našom arašidovom masle sa dozviete v článku na našom blogu.

ALERGÉN: Arašidy!!!

Zloženie: 100% arašidy pražené horúcim vzduchom, nesolené, bez prídania cukru, tuku a iných prídavných látok.

Výživová hodnota výrobku v 100g: 

ALERGÉN: Arašidy!!!

Použitie: Môžete použiť na priamu konzumáciu, do varenia, pečenia, omáčok, smooty...

Upozornenie a skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 20 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť produktu.

Balenie: 473 g

LOT a EX: uvedené na obale

NO doping: Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu vrátane modifikovaných surovín.

Výrobca: 73nutrition®, s. r. o., Pribinova 3139/95, 960 01  Zvolen, Slovensko

Newsletter

Získajte najnovšie novinky a špeciálne zľavy