Menu

Vegan protein

12,68€ 16,90€   Skladom  

Vegan protein je zložený zo štyroch druhov kvalitných proteínov a to hrachového, konopného,  ryžového a AlgaVia ® (riasy).  Dokopy majú niekoľko benefitov: priaznivo vplývajú na tráviaci systém, sú výborným zdrojom antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred vznikom nádorových ochorení, zvyšujú celkovú imunitu, spomaľujú proces starnutia, podporujú správnu činnosť srdca, pomáhajú zlepšovať zrak, znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Ďalej vďaka obsahu všetkých esenciálnych a niektorých neesenciálnych aminokyselín, vzácnych omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a minerály - železo, horčík, zinok, meď, fosfor, draslík prispievajú k ďalším prospešným procesom v ľudskom organizme. Je vhodnou alternatívou pre vegetariánov, vegánov a pre ľudí s alergiou na mliečne výrobky.

Množstvo

 

Vegan protein je zložený zo štyroch druhov kvalitných proteínov a to hrachového, konopného,  ryžového a AlgaVia ® (riasy). Dokopy majú niekoľko benefitov: priaznivo vplývajú na tráviaci systém, sú výborným zdrojom antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred vznikom nádorových ochorení, zvyšujú celkovú imunitu, spomaľujú proces starnutia, podporujú správnu činnosť srdca, pomáhajú zlepšovať zrak, znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Ďalej vďaka obsahu všetkých esenciálnych a niektorých neesenciálnych aminokyselín, vzácnych omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a minerály - železo, horčík, zinok, meď, fosfor, draslík prispievajú k ďalším prospešným procesom v ľudskom organizme. Je vhodnou alternatívou pre vegetariánov, vegánov a pre ľudí s alergiou na mliečne výrobky.

Zloženie - chocolate: hrachový proteinový koncentrát - 80%, ryžový proteinový koncentrát - 80%, Konopný protein, AlgaVia ® Protein (proteín z rias), aróma čokoláda, sladidlá: glykozidy steviolu (E960), sukralóza (E955).

Zloženie - banana: hrachový proteinový koncentrát - 80%, ryžový proteinový koncentrát - 80%, Konopný protein, AlgaVia ® Protein (proteín z rias), aróma banán, sladidlá: glykozidy steviolu (E960), sukralóza (E955).

Výživová hodnota výrobku v 100g a v 25g:

Soľ je v potravine obsiahnutá, výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

*RVH - referenčná výživová hodnota.

**RVH - nie je stanovená.

Použitie a dávkovanie: Prípravok dávkujte po 25g a to ráno nalačno alebo 25g cca 30 min. po tréningu. Doporučenú dennú dávku rozmiešajte približne v 150 – 200 ml vody.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje jeho trvanlivosť.

Balenie: Uvedené na obale

No doping: Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. 

Výrobca: 73nutrition, s.r.o., Pribinova 3139/95, Zvolen, 96001, Slovensko.

Newsletter

Získajte najnovšie novinky a špeciálne zľavy