Menu

GONUTRITION - UPYOURGAME 450g

25,00€ 28,90€   Skladom  

Množstvo

UPYOURGAME je revolučná výbušná predtréningovka, do ktorej sú pridané najpreverenejšie ingrediencie na zrýchlenie metabolizmu, ako je kofeín (POZOR! Kofeín je obsiahnutý v naozaj veľkej dávke, preto rozhodne nekombinujte s iným zdrojom kofeínu!), Zelený čaj a Horká pomarančová kôra a účinná synergická zmes na mentálne sústredenie. Tá sa skladá z 3 zložiek, z ktorých každá je spojená so zvýšenou kognitívnou funkcie; 1000 mg tyrozínu, 750 mg inozitolu a 500 mg taurínu. Tieto 3 osvedčené látky sú silne preskúmané a rešpektované odborníkmi. UPYOURGAME obsahuje optimálnu zmes 14 ťažko skúmaných a výbušných zložiek, ktoré dodávajú prudký nárast fyzického i kognitívneho výkonu - opakovanie za opakovaním, sériu za sériou.


 

Zloženie: je súčasťou obrázkovej prílohy

Dávkovanie: Odporúčame užívať iba jednu dávku denne približne 15-20 minút pred tréningom. Pridajte odmerku (15 g) do 200-300 ml vody. Dôkladne pretrepte a okamžite konzumuj.
Upozornenie: Obsahuje vysoký obsah kofeínu. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám alebo osobám citlivým na kofeín. Nekombinujte s ďalšími výrobkami so zdrojom kofeínu!

Upozornenie: Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Distribútor: 73nutrition, s.r.o., Pribinova 3139/95, 960 01 Zvolen, Slovensko

Newsletter

Získajte najnovšie novinky a špeciálne zľavy