Menu

FREEDOM Whey protein 80 Lactose free

8,18€ 10,90€   Skladom  

Bezláktozový srvátkový proteín síce pochádza z mlieka, ale neobsahuje laktózu (max. 0,04%). Ak ste intolerantný voči laktóze a neobľubujete rastlinné proteíny, práve tento je vhodnou alternatívou pre vás.

Freedom Whey protein 80 Lactose free je čistý srvátkový izolát až s 80% podielom bielkovín, s minimálnym obsahom tukov, sacharidov, cukru a laktózy a je teda vhodný aj pri nízkosacharidovej diéte, redukčnej diéte alebo je vhodný aj pre vegetariánov.

Vysoký obsah BCAA aminokyselín s rozvetveným reťazcom dokáže zabezpečiť ochranu svalovej hmoty, jej rast, regeneráciu a zvýšenie celkovej imunity. Poskytuje dostatočný denný prísun bielkovín v rýchlo rozpustnej a vstrebateľnej forme srvátkového proteínu bez laktózy.

Je vhodným doplnkom pre použitie po tréningu s cieľom zlepšiť výkon a dlhodobé tréningové výsledky.

Množstvo

Bezláktozový srvátkový proteín síce pochádza z mlieka, ale neobsahuje laktózu (max. 0,04%). Ak ste intolerantný voči laktóze a neobľubujete rastlinné proteíny, práve tento je vhodnou alternatívou pre vás. Viacej o bezlaktózovej strave a jej alternatívach sa dozviete v článku na našom blogu - Bezlaktózová (bezmliečna) diéta a vhodné náhrady stravy.

Freedom Whey 80 Lactose free je čistý srvátkový izolát až s 80% podielom bielkovín, s minimálnym obsahom tukov, sacharidov, cukru a laktózy a je teda vhodný aj pri nízkosacharidovej diéte, redukčnej diéte alebo je vhodný aj pre vegetariánov.

Vysoký obsah BCAA aminokyselín s rozvetveným reťazcom dokáže zabezpečiť ochranu svalovej hmoty, jej rast, regeneráciu a zvýšenie celkovej imunity. Poskytuje dostatočný denný prísun bielkovín v rýchlo rozpustnej a vstrebateľnej forme srvátkového proteínu bez laktózy.

Je vhodným doplnkom pre použitie po tréningu s cieľom zlepšiť výkon a dlhodobé tréningové výsledky.

Zloženie (banana): WPC 80 % srvátkový proteinový koncentrát bez laktózy, aróma banán, sladidlá: sukralóza (E955).

Zloženie (strawberry): WPC 80 % srvátkový proteinový koncentrát bez laktózy, kyselina citrónová (E330), kyselina jablčná (E296), aróma jahoda, farbivo: betakarotén (E160a), sladidlá: sukralóza (E955).

Zloženie (vanilla/lemon): WPC 80 % srvátkový proteinový koncentrát bez laktózy, kyselina citrónová (E330), kyselina jablčná (E296), aróma vanilka a citrón, sladidlá: sukralóza (E955).

Zloženie (chocolate): WPC 80 % srvátkový proteinový koncentrát bez laktózy, aróma čokoláda, sladidlá: sukralóza (E955).

Zloženie (whitechoco): WPC 80 % srvátkový proteinový koncentrát bez laktózy, aróma biela čokoláda, sladidlá: sukralóza (E955).

Výživová hodnota je vypriemerovaná z jednotlivých druhov !

Aminokyselinový profil: Alanín-3,59%, Arginín - 1,65%, Asparágová kyselina - 8,28%, Cysteín - 1,66%, Glutámová kyselina - 14,2%, Glycín - 1,41%, Histidín - 1,37%, Izoleucín - 3,84%, Leucín - 7,82%, Lyzín - 7,13%, Metionín - 1,56%, Fenylalanín - 2,26%, Prolín - 4,48%, Serín - 3,92%, Treonín - 5,19%, Tryptofán - 1,07%, Tyrozín - 1,95%, Valín - 3,55%

Soľ je v potravine obsiahnutá, výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

*RVH - referenčná výživová hodnota

**RVH nie je stanovená

 

Použitie a dávkovanie: Používa sa ako doplnkový zdroj bielkovín. Dávku 25g doporučujeme užiť po tréningu, v netréningové dni ráno nalačno. Doporučenú dávku rozmiešate, približne v 1,5 - 2 dcl vody. Použitie do mlieka sa nedoporučuje, nakoľko sa mení charakter výrobku a jeho vstrebatelnosť.

Obmedzenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nadmerná jednorazová dávka alebo zvýšená koncentrácia nápoja môže spôsobiť nafukovanie alebo mať laxatívny účinok. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Alergény-Mlieko.

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvoriť. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

No doping: Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu vrátane modifikovaných surovín.

Výrobca: 73nutrition®, s.r.o., Pribinova 3139/95, Zvolen, 96001, Slovensko.

Newsletter

Získajte najnovšie novinky a špeciálne zľavy